Distributor

Bohužiaľ, čoraz viac rodín sa stretáva s problémom alergií na rôzne suroviny a potraviny. Predcházať im alebo sa proti nim brániť určite nerobí náš každodenný život jednoduchším.
Letné obdobie je plné výziev pre tých, ktorí túžia po zdravých pochúťkach, alebo môžu jesť potraviny len bez určitých zložiek. Príprava tepelne citlivých, špeciálnych koláčov je časovo náročná a zdĺhavá úloha. V horúčavách chcú všetci zdravšie potraviny, no zároveň sa nikto nerád vzdáva radosti zo zmrzliny, pretože bez nej neexistuje skutočná letná atmosféra. Preto, aby bolo zdravé zároveň aj chutné a príjemné, sme pomocou dlhého a starostlivého vývojového procesu vytvorili zmrzlinu, ktorá je vyrobená zo 100 % prírodných surovín.

Všetky naše výrobky sú vegánske, neobsahujú žiadne živočíšne produkty.
Našu zmrzlinu ponúkame v šiestich príchutiach: zákazníci si môžu vybrať čokoládovú, vanilkovú, škoricovú, malinovú, mangovú a citrónovo-mätovú. Tieto produkty sú dodávané v papierových krabiciach, ktoré obsahujú šesť kusov 180 gramovej zmrzliny v teplovzdorných papierových kelímkoch.

NOMILK zmrzlina neobsahuje žiadne alergény.
Objednávky budú k dispozícii týždenne, do 10 dní od obdržania objednávky, Vy musíte zabezpečiť iba mrazničku. Obchody, ktoré sa zúčastňujú v predaji zmrzliny NOMILK, sú okamžite zverejnené na našich webových stránkach s mapou a otváracou dobou.

Miestny predaj podporujeme plagátmi, výrobkami a postmi na Facebook-u. Na základe osobného dohovoru je možné dodať nálepky na mrazničky a pomôcť pri organizácii ochutnávok v predajni.

Kliknutím na tlačidlo nižšie môžete stiahnuť zoznam našich zmrzlinových zložiek a nutričné tabuľky.

STIAHNUŤ INGREDIENCIE

RNDr. Lóránd Klokner

Konateľ firmy

+421 903 257 282
info@nomilk.sk

STRUO SLOVAKIA s.r.o
Nová Osada 2399
  945 01  Komárno

Scroll to top